| Toader1Andrei90 a întrebat:

Exista ceva aplicatie sau poti afla cumva care iti da unfollow pe Instagram? Pentru Apple, din cate stiu e ceva pe android.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Aplicatiile astea functioneaza putin la inceput, insa apoi apar probleme deoarece Instagram le detecteaza si ti se pote bloca contul.

| Andreea99911818181 a răspuns:

Da. Majoritate aplicatiilor "Unfollow-ers Instagram" merg. Alea cu 10-15 lei pe luna sunt si mai bune, iti arata si cine intra pe profilul tau