| Inovssakura a întrebat:

Ce ati face daca cel/cea mai mucos/asa, si cel mai urat/a baiat/fata var saruta in fata clasei?

15 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Il las fara co.ae

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Probabil as tipaa: " Iaaac!" laughing,si, l'as bate putin, si m'as inrosi de acea situatie foaarte jenanta. laughing

| Sonia a răspuns:

I-as da o palmalaughing. Adica cum isi permite sa ma sarute fara sa il lasx(.Si dupa doua palme ca sa se invete minte si dupa 3 palme ca sa nu le uite pe celelaltehappy[si ca sa fie treaba treaba i-as face viata un cosmar si un chin la scoala]

| bibi_1859 a răspuns:

L-as pocni de sa-i piara ceful!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cred că aş rămâne total derutată!

| AndreDeeaA a răspuns:

As tipa si cred ca as vomita

| MadnessCaffe a răspuns:

Pot spune ca unii care au dat coment sunt retarzi.

Toti l-ar pocni, l-ar omori, i-ar face viata un chin, pentru ce?

Este doar un sarut inofensiv si pentru asta trebui sa ii faci viata un chin, sa il / o bati? Frate voi ganditi mai rau decat un copil de 10 ani...maturizati-va.

Inafara de Ray toti ati dat comment-uri retardate, in special Sonia care se crede Xena printesa razboinica.

| KellyK13M a răspuns:

Ias trage 2 perechi de palme si as pleca furioasa cum sa isi permita sa faca asa ceva?

| 123ddz a răspuns:

Iiiiiiiiiouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
scarbos nu mi-am imaginat neveeerrr asa ceva dar daca ai pus intrebarea asta ...hm...las pocni bineeee

| HeeYeon a răspuns:

Mucos e un copil de pana la 10 ani.Si stai calma ca nu mori.Ii zici ca nu il placi si gata.

| Sonia a răspuns:

MadnessCaffe
Eu asta as face, nu ma cred printesa razboinica dar nici nu as fi de acord, cine esti tu sa ma faci retardata(parca nu avem voie sa ne jicnim)

| Kenny a răspuns:

@MadnessCaffe : frate si pe urma sa te ia toata clasa la misto, ca vai gagica lui x si d'astea, adica stiu ca sunt copilarii stupide dar te simti prost pnm straight face

| MadnessCaffe a răspuns:

Kenny pe mine nu ma intereseaza de altii, pot sa faca cat misto vor ei. Sa inteleg ca pe tine te manipuleaza lumea din jur, daca tie iti place ceva si cei din jurul tau iti spun ca nu e bine il arunci, etc?

@Sonia Am zis comment-uri retardate, dar daca tot te-ai facut singura, las-o asa.Nu trebuie sa il / o bati sa ii faci viata un calvar ca nu ti-a omorat familia, nu ti-a dat foc la casa, nimic grav.Ii spui pur si simplu ca nu esti interesata si gata.

Fazele de genul : aaaa uite gagica lui x, sau gagicul lui y sunt faze COPILARESTI.Credeam ca am trecut de asta din clasa a 6-a.In rest nu am mai vazut pe cineva sa faca asa.

Mai lipseste unu / una care sa spuna ca ar lua un AK-47 si ar macelari toata clasa pentru ca i-a dat un sarut care nu iti schimba cu nimic viata, ce oameni, din cauza asta e Romania cum e...

| Sonia a răspuns:

MadnessCaffe-
Acum eu as avea multe de zis despre ultimul tau coment, dar este parerea ta si te las in pace, asa cum a fost si a mea.
Eu am zis cum ar fi in clasa mea, si stiu de ce m-as comporta asa fiindca colegi mei dupad aca nu as rectioa exact cum a mai zis cineva ar face baza continua si s-ar lua de mine.
Si nu sunt copilari de clsa6a se intampla chiar si mai mari, dar cu asta sper ca am incheiat subiectul, pentru prima oara de cand sunt pe TPU aceasta intreabarea mi-a lasat un gust amar ca nu zic mai uratsad (aici ma refer la comentariul facut de tine)
si scuze ღThEღbAdღGiRlღ pentru disputa noastra la intrebarea ta.

| MadnessCaffe a răspuns:

Sonia daca te intereseaza parerea unor retardati (aia de la tine din clasa care spui tu ca ar face misto) e problema ta.Pe mine nu ma intereseaza de parerea lor si punct. Daca tu esti manipulata de altii, e treaba ta.