| IQOnly a întrebat:

Daca un baiat nici urat nici frumos v-ar saruta pe neasteptate ce ati face?

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred ca m-ar tine sa ii dau o palmalaughing
Dar daca nu mi-ar placea de el, as incepe sa-l evitbig grin

| Silvia a răspuns:

thinking cred ca l-as respinge elegant, iar daca insista as continua sarutulhee hee. Cred.big grin

| LoveMusic a răspuns:

Dacă nu-mi place de el, îi trag o palmă laughing şi îl resping (vorbesc serios!) iar dacă nu. nu ştiu ce aş face big grin

mira
| mira a răspuns:

Un gest fara semnificatii anume.

| juniper a răspuns:

I-as trage o palma, doar nu saruti pe nimeni deodata, ce e obsedat?

| nobody_9468 a răspuns:

I'as raspunde egal cu modul in care arata, sper ca ai inteles la ce m-am referittongue

bafta

| roox a răspuns:

Dacă'mi place de el aş continua... dacă nu, l'aş plesni thumbs up

| SufletDeCopil a răspuns:

L-as respinge>:p

| Bia:X a răspuns:

Nu stiuthinking poate pe moment l-as saruta si eu si apoi as zice ca a fost o greseala sau nu stiu...happy
u ce ai face?

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Daca nu miar place de el.las plesnibig grinlaughing

| Aia cu cap mare a răspuns:

Ias da o palma sh mas uita serioasa la el...laughingindiferent daca il plac sau nulaughing

| me_3408 a răspuns:

Pai depinde. Daca mie si pare dragut un baiat dar nu il plac ii dau o PALMA. Dar daca mi-ar placea de un baiat nu as face nimic

| →s ♥ ą← a răspuns:

Daca era ''urat'' ce? DOamne nu inteleg fetele care se uita NUMAI SI NUMAI la chip.adica daca iti place baiatu ce te mai uiti la fata lui nu stiuoh go on
ps:frumusetea esterioara dispare cu timpu pe cand cea interioara nuuuuuu

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi la mine nu prea conteaza frumusetea exterioara deoarece aceatsa cu timpul dispare si crezi ca daca e neaparat frumos te iubesteraised eyebrows adica poate sa fie frumos dar pur si simplu sa faca misto de tine, pentru ca digebaa o fi el frumos daca nu tine catuji de putin la tinewinking
Ma rog sa revenim la intrebare daca as fi mai ales in public l'as plesni deoarece este un gest urat mai aless stiind ca nu as avea nici o treaba cu el[desi nu imi sta in fire sa dau intr'un baiathee hee/bine cand etse un caz extrembig grin...recurg la asa cevalaughing]iar daca acel baiat imi place tot las -respinge mai ales ca eu sunt tipa aia care se lasa greuhee hee chiar daca imi placehappy acel tip si daca intr-adevar i-ar placea de mine sua eu stiu ar mai incerca si cu timpu ii raspundhappy

oricum concluzia este ca daca acel baiat iti place raspunde dcaa nu nu'i raspunde la :* si probabil o palma nu ii stricahee hee mai ales ca nu aveti nici o treabahappy

:*

| betty17 a răspuns:

Pai daca ar fi un baiat care il plac i-as raspunde si eu la sarut, dar apoi i-as zice,, a fost o greseala"laughingiar daca e vreun tip care nu imi place l-as lua la palmebig grin

succes

| denyelle a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-ar placea(baiatul), i`as raspunde la sarut, daca nu, l`as plesni!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-as placea : i-as da o palma zdravana, sa-l intarat mai rauhee heehee hee
Daca mi-ar fi indiferent: l-as respinge big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat in septembrie 2004. eram in statia de metrou iancului. erau multi oameni pe peron si cand a venit metroul, un baiat care iesea din vagonul unde urma sa urc eu, m-a imbratisat si m-a pupat pe obraz apoi a fugit pe scari. cateva doamne mai in varsta au inceput sa comenteze, una sa-l injure iar eu am ramas blocata, nu am reactionat in nici un fel pe moment, nici nu am vazut daca e urat, frumos... dar cert e ca am uitat sa urc in metrou happy

| ionela_3033 a răspuns:

Daca imi place baiatul las mai saruta eu ink odata dar daca nu-mi place las respinge