| Ingerash_9146 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar unei colege?[nu sunt intr-o relatie prea buna, cadou fiind pentru tombola de la scoalabig grin]

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Ceva mic si dragut, cred ca daca intri intr-un magazin de cadouri gasesti mai multe variante de idei. O felicitare de Craciun si o figurina din cioco, un ursulet din plus, o cana, un obiect cu specific de sarbatori...

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

O carte, un animăluţ de pluş, o lumânare decorativă sau o figurină simbolică de iarnă(Moş Crăciun, om de zăpadă)-sunt din ceramică, frumos colorate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urat straight face. Tombola cu cadouri straight face. Cadourile se fac din dragoste sau de dragu sa ii aduci acelei persoane un zambet pe buze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara'i un mos din ciocolata, cine rezista unui mos mare de ciocolata laughing?