| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare are parul vostru? E vopsit?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deocamdată nu sunt vopsită, am culoarea castaniu, vara se deschide spre blond.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Parul meu are cate o culoare in fiecare anotimp.Nu e vopsitoh go on
Vara se deschide spre blond si iarna spre saten. E o particularitate care mi-a dat mari batai de cap ca nu ma mai recunostea lumea pe stradalaughing"Te-ai vopsit iar?""Aaa, nuwaiting, e naturalbig grin"

| Dean1996 a răspuns:

Parul meu este negru complettongue si nu este vopsithappy

| Ana a răspuns:

Sunt satena cu influente de negru, am fost vopsita si de aceea a mai ramas

| anonima122 a răspuns:

Parul meu este blond. cand eram mica l-aveam blond deschis si acum este spre saten

| Ionutzz97 a răspuns:

Negru

| mymy a răspuns:

Deci e blond roscat nu nu e vopsitwinking

| lollipop_6643 a răspuns:

Parul meu e saten si l-am vopsit negru marin :X

| andtreeaandreutza a răspuns:

Saten cu suvite blonde nu``s suvitata as is yoh
cand eram mica aveam parul blond

funda tuu ca ti-am dat si yoh

| IepurasColorat a răspuns:

Iarna e saten iar vara, daca e foarte insorit e un saten ce bate spre roscat... cand eram mica, la soare era roscatbig grin