| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai ciudata culoare in care v-ati vopsit parul? Poze

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Corectez: Care a fost cea mai NORMALĂ culoare în care ţi-ai vopsit părul? :)
Turcoaz, Pastel pink, Apple green. Roşul şi toate nuanţele de roşu nu-s aşa ciudate.
Şi nu vreau să mor fără să mă fac nuanţa Mandarin.
http://www.gotica.ro/172-COSMETICE/185~COSMETICE-PAR/ uite nuanţele. cu tot cu decolorare, să prindă culoarea:))

| Mymiii a răspuns:

Nu am din fericire nicio poza cu mine cand eram vopsita in albastru cristal! Nu stiu ce a fost in capul meu! Am o explicatie: varsta! Aveam 14 ani si doream sa fiu mai speciala, probabil.laughing Si mi-am luat un nuantator si am incercat sa imi fac suvite albastre laughing Cam tot parul imi era albastru! M-am spalat pe cap de atatea ori ca sa se duca incat ma durea! laughing Parintii mei erau intr-o excursie si cand s-au intors, s-au ingrozit. De fapt, daca stau bine sa ma gandesc, regret ca nu mi-am facut o poza!laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mymiii):

laughing)).