| Deny_8368 a întrebat:

Ce culoare au ochii vostri? Si ce culoare peferati?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Caprui. Unii nu pot vedea si alti se plang ca nu le place culoarea lor. rolling eyes

68 răspunsuri:
| l0rre a răspuns:

Albastrii. Orice culoare preferwinking

| Ionutzsa a răspuns:

Ochi mei sunt o combinatie ciudata intre verde si albastru` happy [ au momente in care`s verzi si mom in care`s albastrii laughing], imi plac ochii aia de`un albastru puternic!

| iri a răspuns:

Am ochii caprui, ii prefer pe cei negrii, caprui si albastrii. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Seline a răspuns:

Verzi.

| madycoco a răspuns:

Caprui. As vrea verzi big grin

| Aly_9916 a răspuns:

Caprui fura inima oricui tongue nu vreau alta culoare

| TutiQ a răspuns:

Am ochi caprui, dar mi-ar placea sa ii am albastri.

| marie a răspuns:

Ai mei sunt caprui dar uneori se fac roshi frate laughing. si nu mintlove struckadik nu te gandi la roshu roshu ci unul spre maro. vosiniu poatestraight face. imi plac ochii verzilove struck

| zumba zumba a răspuns:

Am ochii albastri...

| DeniiMeow a răspuns:

Ochi mei sunt verzi...:-D mi-as fi dorit f mult sa-i am albastru inchis pentru ca albastrul este culoarea mea preferata...tongue

| crizantema a răspuns:

Caprui si imi plac asa cum sunt, nu m-ar prinde nici o alta culoare la fel de binebig grin

| malina_9455 a răspuns:

Ochii mei sunt verzi in majoritatea timpului... ii am si albastrii verzui, negrii cateodata verzi-caprui dar prefer verde spre albastru

| BarBye a răspuns:

Ochii mei sunt caprui :X

| Laura_5858 a răspuns:

Ochii mei sunt aproape negri, imi plac ochii verzi caci sunt mai speciali, dar cei negri sunt mult mai patruzatori big grin

| chivas21 a răspuns:

Eu am ochi caprui blushing Si prefer brunetele cu ochi verzi! Dar pot si si altele simpatice!

Răspuns utilizator avertizat
| KristinnaKr a răspuns:

Am ochii caprui deschis si stralucesc f mult si cand sunt la lumina zici ca ii am mult mai deschisi. Inainte nu imi placeau si ii vroiam albastrii. dar acum' ii ador:X

| andreea_8249 a răspuns:

Am ochii caprui...si as vrea verzi :X.

| MyName_4993 a răspuns:

Ochii mei sunt caprui as fi dorit verzi...

| avragegirl a răspuns:

Ochii verzi si ii ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei sunt negri și prefer verzi (only).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastrii love struck si ii ador love struck.
Mai de mult imi doream sa am ochii caprui inchisi dar multa lume imi zice ca am ochii frumosi love struck si acum o cred si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ochi albastri si sunt multumita, nu mi-as fi dorit o alta culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei sunt caprui si cred ca sunt foarte sexy...
Dar ai tai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastri...ador culoarea albastru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verzi si albastrii. e dupa anotimp: vara sunt albastri si iarna se fac verzi. As vrea sa am doar o culoare o ochilor(indiferent daca e verde sau albastru) si mi-ar placea baietii bruneti/sateni cu ochii negri sau albastri(daca sunt negri, sa fie foarte foarte aprins acel negru, daca`s albastri, foarte deschis).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastrii si sunt si preferatii meibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU langa pupila am caprui inchis, dupa acea am verde amestecat cu albastru! am heterocromie! dar imi plac cei cenusii!:**

| SlobodLaGura a răspuns:

Albastrul cerului sau bleu ciel! Am ce imi trebuie nu cer mai mult!