| PrettySmile a întrebat:

Care sunt actorii vostri peferati?

15 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu am actori preferati, daca imi place actiunea filmului, ma uit indiferent de actor. Inainte cred ca era Robert Pattinson, dar acum mi-am schimbat parerea.

| Dany19 a răspuns:

Kristen Stewart
Taylor Launter
Lily Collins
Alex Pettyfer

| winchesters a răspuns:

Emma Stone, Troian Bellisario, Candice Accola, Paul Wesley, Johnny Depp, Sandra Bullock, Sara Canning. Si lista continua. big grin

| Bezea a răspuns:

Actrițele cât mai dezbrăcate și care scot sunete de genul :Ah, uh, aa. If you know what I mean.

| Vichtory a răspuns:

Pai, nu m-am gandit niciodata la asta, mie imi plac filmele, nu actorii.

| positivity a răspuns:

Buna.
Am vazut un serial, si am ramas pur si simplu socata de cat de bine poate juca acel actor.; o
Acel individ, sa spun asa, se numeste Lee Min Ho. Este de origine koreana / coreeana.

Pa, pa.

| FadetoBlack a răspuns:

Pai in twilight robert arata bestial =p~ dupa cum joaca imi plac jackie chan, preferatul meu, sylvestre stalone ...si mai sunt. dintre actrite imi place angelina jolie, jodie foster si megan fox... mai sunt dar nu mi amintesc pe moment

| anonim_4396 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Si eu care credeam ca il cheama Sylvester Stallone. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KATE BECKINSALE...:angrypreferata mea numarul 1 all time best off etc.laughing) )
Evangeline Lilly :X
Si actori Josh Holloway si Daniel Goddard

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat Cuba Gooding jr. Dominic Purcell, Wentworth Miller si Sarah Wayne Callies

| Aniela2777 a răspuns:

Din ro: Vladimir Draghia, Diana Dumitrescu, iar Straini cam toti din TVD laughing)

| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Vladimir Draghia, Selena Gomez, Miley Cyrus...e.t.c.

| elyroxy a răspuns (pentru ღLiFeHaSMeAiNgღ):

Si mie imi place miley si selena happy

| Petruţa98 a răspuns:

Robert pattinson

| elyroxy a răspuns:

Miley cyrus, selena gomez. demi lovato.debby ryan, angelina j. brad b. alina eremia. dorian popa sunt mai multi