| aniriiiiii a întrebat:

Ce culori se poarta primavara aceasta, culori care sa ma si prinda pe mine, am tenul mai creol.Si as vrea sa`mi dati idei, ce haine sa imi cumpar de pasti? Nu am nicio ideebig grin fundita si Voturi :*

1 răspuns:
| DyaElla a răspuns:

Depinde daca:
*esti blonda poarta alb mult, bleu marin sau chiar roz bombon :X
In cazul asta cauta o rochita scurta tip ticou pe care sa o porti cu blugi deschisi la culoare prespalati
*daca esti bruneta poarta albastru electric cel mai bine te-ar prinde... apoi urmeaza auriul si rosul
Cumparati o fustita draguta preferabil neagra si o bluzitza de matase naturala.
Asorteazate in ambele cazuri cu accesorii pe masura.Atentie la pantofi, manichiura si geanta sa fie de aceeasi culoare pentru a avea un look bestialwinking