| deyutza_6928 a întrebat:

Ce haine se poarta primavara si ce culori mai sunt la moda?

8 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Tricouri, blugi, pantaloni 3 sferturi
culorile sunt de obicei deschise:mov, rosu, galbeb, roz
dar si inchise se poarta:negru, gri

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Tricouri
colanti subtiri care ii asortezi cu o bluzamai lunga
culoarea mov. portocaliu
in general cele deschise

| ForbiddenLove a răspuns:

Se poarta culorile pastelate.se poarta rochite cu printuri florale, tricouri navy, tunici, ca de obicei esarfele sunt accesoriul care scoate din anonimat orice tinuta, tricourile cu mesaje, colanti etc

| Roberta00 a răspuns:

Se poatra trenciurile scurte si tunicile. Iar culorile am auzit ca se poarta imprimeurile florare.Si culorile care ies in evidenta (vara)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-mi prea iau haine albe pentru ca mai merg prin parc unde e mult praf la petreceri se pateaza repede si se murdaresc prea vizibil.de obicei cumpar haine verzi sau mov albastru mai ales pentru ca imi place si este o culoare care imi place sa o port mai inchisa orice persoana are culoarea lui in functie de ten par eu am tenul deschis la culoare si parul saten deschis.parul meu se schimba in functie de anotimp cand e cald e din ce in ce mai deschis catre roscat si iarna se inchide pana la negru foarte inchis.imi sta foarte bine in roz si in nuantele inchise de albastru. fetelor cu parul blond le sta bine in culori inchise in vernil sau albastru metalic parul negru:ceva cachi gen militaresc sau crem(ori galben)parul roscat:hmmmm eu vara cand mi se inroseste parul evit sa port haine rosii sau roz pentru ca as arata ca o sorcova nu purta niciodata haine de culoarea parului tenului sau vopselei de pe unghii. daca esti satena ar fi bine sa porti culori variate cum ar fi portocaliul sau verdele.
daca ai tenul deschis poarta albastru inchis sau potrivit la nuanta. tenul masliniu se potriveste perfect cu movul sau cu cachiul daca ai tenul galben ar trebui sa porti ceva deschis cum ar fi bleul sau albul dar ai grija sa nu te murdaresti deoarece petele sunt foarte vizibile pe alb. daca ai tenul negricios poti purta culori potrivite... nu inchise sau deschise, POTRIVITE nuante variate de portocaliu sau mov.combina culorile dar nu exagera si evita sa porti alb sau rosu

| fame a răspuns:

Rosu laughing) demodaaat! laughingpoate rosu toamna laughing

| elena_3451 a răspuns:

Vara asta se poarta mov, verde, albastru, galben