| romanianboy a întrebat:

Ce face o femeie zilnic dar un barbat numai o data in an? Cel mai logic raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Freddy22 a răspuns:

Ghicitoarea era "Ce face femeia zilnic iar barbatul o data in viata" nu pe an...ma rog raspunsul este ca femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul o data in viata(adica atunci cand este in armata)

12 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Spala vaselaughing

| AddaBăă a răspuns:

Gatesterolling on the floor

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Pai femeia zilnic se uita in oglinda
Si barbatul numai o data pe an se roaga la Dumnezeu(numai pentru unii)

| MiK3L a răspuns:

O femeie zilnic se uita la telenovele, iar barbatul o data pe an la un film mai bun. laughing

| BloodPrison a răspuns:

Baielaughing

| Darkus a răspuns:

Chiar nu stiu mai pus in dilema tongue poate imi spui thu mie printr-un mesaj pe TPUwinking

| Karinakari99 a răspuns:

Face curatenie.Barbatul poate face asta numai o data in an.

| IzzyX a răspuns:

Cumparaturi;\

| Neah a răspuns:

Curat si mancare laughing

| ellalove a răspuns:

Duce gunoiulaughing)

| 5SOS a răspuns:

Sex.

| yellowalien a răspuns:

@xFetisaa: vezi sa nu! laughing))