| AldeaDorin a întrebat:

Ce faceti voi in timpul in care chiuliti de la scoala?

12 răspunsuri:
| s0ni a răspuns:

Depinde de timpul de care dispun. Daca chiulesc o singura ora atunci merg in apropiere la un ceai/suc/cafea, insa daca am mai multe ore libere fie merg cu alti colegi/prieteni pe undeva fie acasa big grin

| ZOON a răspuns:

Pai de obicei nu plec singur mai iau un prieten, coleg(a) imi iau un expreso gasesc o bordura cat mai departe de scoala si imi beau cafeluta si fumez o tigara, si descarcam muzica unul de la celalalt sau spunem bancuri depinde

| AnaisC a răspuns:

Nu sunt genul care sa stau si sa-l asc.pe prof fizic, da nici nu prea chilusk asa la maxim...ma rog merg cu gasca in parc sau la labirint(o cladire derapanata) ori mergem la cimitiru' evreiesc pentru povesti de groaza>>devil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg acasa, directia pat.

| brunetteee a răspuns:

Hmm. pai eu de exp. ori ma duc cu fetele la cafea, ori stam in vreun parc, chestii din astea`happyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un suc cu colegii[care mai pleaca de la ore..., normal]

| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai cu prieteni in parca big grin

| Helene a răspuns:

Pai:
-merg cu prietenele sa facem pozelaughing
-mergem cu prietenii si ne cumparam prajituriwinking
-stam in fata colegiului, pana la urmatoarea ora...
thinking
-mai dorm si eustraight face

| Csabby a răspuns:

Am chiulit ultima data in clasa a 7-ea.acum fiind a 8-a.
De obicei mergeam sa fumam, sa mai bem.ne plimbam.
Dar nu iti recomand. daca afla parintii... e de raulaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Pai eu una ori ma duc acasa, ori stau prin oras, la un suc ceva...hee hee

| Razvan a răspuns:

Ma duc la un suc cu colegiiwinking

| ionnelu a răspuns:

Eu chiuleam sa merg la biserica catolica sa ma rog cu un alt coleg.
Nu era nimeni si era liniste, racoare si mirosea frumos.
Colegul meu era ortodox, eu pocait.