| alexcs a întrebat:

Ce inseamna cand visezi persoana iubita?

60 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cica daca visezi ca persoana iubita te mangaie cei avea un eveniment placut in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta as vreai si eu sa afluhee heesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseaman ca acea persoana a adormit cu gandu la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serrioos? uitati de exemplu eu am visat persoana iubita de ori consecutiv.adica miercuri, joi, vineri...azi, fiind vineri iar am visat...deci a adormit cu gandul la mine? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu visez persoana iubita si ce se intampla daca visezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o intrebare pentru alexcs, scuze si eu sunt la fel de incurcata ce inseamna cand visezi ca iubitul tau te insala sau iti spune ca nu mai vrea sa fiti impreuna si sunt foarte multe oftari si suspine? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar as putea spune ca si eu am visat persoana iubita si ea ma atinge(o simt) ca in lumea reala si simt ca ma place dar pe ceilalti nu-i simt dar el e... nu pot explica e ca o magie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca visezi persoana iubita inseamna il/o iubesti foarte mult.si mie mi s-a intamplat sa-l visez pe iubitul meu de vreo trei ori, dar insa el nu ma iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu visez fata pe care o iubesc de 4ani dar nu am avut curaj sa ai spun ce simt...asa ca am visato de multe ori cand o sarutam...si acest sarut il simteamhee hee ( ce inseamna asta? ma place?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am visat de multe ori fata pe caare o placeam foarte mult, iar peste cateva zile am devenit un cuplu:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iubesti persoana iubita inseamna ca il iubesti mult, asa am si eu un iubit si nu stiu cat ma iubeste el dar eu tin mult la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il visez in ultimul timp mai des. cu toate ca nu suntem impreuna ...se spune ca visezi ceea ce te framinta dar problema e ca in ultimele zile nu am pre gindesc la el. poate se gindeste el la mine ...nu stiutiu. idee n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca visezi persoana iubita, inseamna ca ea, adoare cu gandul la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asta nu e clar ii provoci sila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma asta vreau si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat cu un baiat de care m-am indragostit ca eram un cuplu si ca stateam impreuna cu familia mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nostiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am visat de nenumarate ori si sincer nu cred ca ar adormi o LUNA in truna cu gandul la mine...sau poate eu ma gandesc prea mult la elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am visat pe justin bieber ca am imbratisa. dar eu cum nu sunt o mare fana nu stiu ce sa zic!big grin. oare ce insemna. e de bine?

| maduu_7424 a răspuns:

Ma, eu am visat ca eram intr-o incapere plina cu apa.Acolo era si prietenul meu si in cealalta incapere era un baiat care ma place si ma alerga pe scari sa ma pupelaughingdeci? ce inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la fel am inteles daca vesezi persoana iubita apoi ea la tine se gindeste dar nu stiu daca ii drept de ar fi dreptsad

| Dodo_6086 a răspuns:

Iubit. Daca iti visezi iubitul inseamna ca esti nesigura de relatia voastra... am gasit pe google happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am placut-o nu o iubesc si nu l-am iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te iubestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand visezi persoana iubita inseamna ca in curand vei fi alaturi de ea sau te-ai gandit prea mult la ea in ziua respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca a adormit cu gandul la tinekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun si eu am visat pe fostul fostul meu prieten stie cineva ce inseamna?