| LoveMaBabe a întrebat:

Ce inseamna daca visezi persoana iubita? happy Funda! :*

Răspuns Câştigător
| GheNsS a răspuns:

Inseamna ca o parte din tine este numai cu gandul la el. Fantezile si bucuria cu el se imprima pin vise, asa se exteriorizeaza creieru prin vise.Constientul tau este bombardat cu ganduri si imagini cu el...e normal si firesc!

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Doamne.
Maine o sa pui :"Ce inseamna daca stranut? happy Funda :* ".

| IMC90 a răspuns:

Ca esti obsedat de ea.

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Că îl iubeşti. big grin

Apache
| Apache a răspuns:

Nu inseamna nimic :
-Inseamna numai ca subconstientul tau a pus in practica niste senimtente pe care tu le ai fata de acea persoana
-daca te gandesti mult timp la ceva..si acel ceva are o insemnatate pentru tine, atunci cel mai probabil o sa te gandesti la acel ceva si in vise!

Dar asta nu inseamna ca toata treaba asta are o anumita insemnatate...doar subconstientul iti reaminteste ceea ce tu deja stii, si anume ca tii la persoana respectiva

| EuDaNuTzU a răspuns:

Pai in primul rand ca simti ceva pentru ea!
si ti-as sugera sa faci ceva in privinta astahee hee adica sa te conbinicu acea persoana :p

| Azµre a răspuns:

Nimic laughing ce sa insemne laughing si eu o visez pe gagicamea mereu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te gandesti la ea inainte sa adormi laughing
Nimic altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o iubesti, m-ai visatbatting eyelashesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că o să te fütă la noapte.

| LineGuide a răspuns:

Ca o iubesti?

| synguratycul95 a răspuns:

1. Te gandesti al ea inainte sa adormi
2. O iubesti si cum au zis si altii subconstientul tau iti atrage atentia
3. Nimic rau.
Multa bafta.