| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce inseamna de obicei daca o fata rade sau zambeste si spune ''ooooo'' dupa ce-i arata un baiat penisul?

55 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu se vede nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca rade si spune oooo inseamna ca-i un cuc mic si rade de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

M-ar umfla rasul ...si l-as trimite acasa.

| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

"acum 14 minute | UmbraDeVulpe explică (pentru Violleta2022):
Poate totusi sa fie si altceva?"

ce altceva ar putea fi, odata ce-i arata doar puta?
Deci se refera strict la puta iar reactia fetei este una spontana si clara: rade! Deci se amuza pe seama unui cuc mic.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De aia care o am acasa, imi place si crede-am ca este una de invidiat.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ti-am explicat ca-i o reactie sponatana, rasul asta.

Tie nu ti se intampla sa razi isntantaneu, fiindca esti amzuat de ceva ce vezi caragios sau amuzant?
Aici nu te pregateste nimeni, ci-i o reactie spontana!

| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Si daca-l face sa se simta prost, ce?
A fost o reactie sponatana...ca nimeni nu este pregatit din timp sa stie ce i se pregateste.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Asta înseamnă ce ai scris - ''ooooo'' dupa ce i arata un baiat penisul?
Un bărbat cam ca ăsta cunoaște o femeie
https://www.thepoc.ro/img/2016/11/poze-barbati.jpg
Ea nu știe cum arată el fără cămașă.
Când își dă cămașa jos femeia zâmbește.
Când își dă și pantalonii jos femeia aproape cade leșinată.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Când vede ce are bărbatul ăla sare pe el direct, nu mai are timp să spună nici - "oooo"

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Femeile când cunosc un bărbat ele nu știu cum arată dezbrăcat.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

La 16 cm femeile nici nu observă penisul ăla. Mai pune ceva în plus. Nu sare femeia pe unul cu penis de 16 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eu mă refer numai la femei frumoase, înalte de la 1.70 în sus, slabe cam ca asta
http://www.silvia-fashion.ro/......00.600.jpg
De celelalte de 1.50 - 1.60 pitice, grase nu am de unde să știu ce vor că nu am avut treabă niciodată cu ele.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Nu am fost cu fete sau femei sub 1.70 fără tocuri și cu tocuri de 10 - 12 cm aveau 1.80 - 1.82.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Normal că și femeile astea fac sex cu orice bărbați.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Tu nu ai habar de dimensiunea medie prin Europa de Est...

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa-ti spun o poveste adevarata, cu o fost coelga de servici, fata frumoasa dar foarte inalta 1.85m, care era in dificultatea ca nu-si gasea si ea un barbat pe masura inaltimii ei.

Intr-o zi vine fericita la servici ca in final a contactat-o unul foarte inalt si superb pe un site de socilizare. Era chiar nedumerita cum de un asemenea Adonis a ales-o taman pe ea, ca arata ca rupt din reviste si culmea, chiar a invitat-o in wekeendul ala la resurant sa se cunoasca.
S-a dus la intalnire si luni avenit super incantata la servici sa ne spuna ca-i super indragostita de ala, ca arata de nota 100 si este un gentlemen, pasionat de culturism samd.
Dupa un alt weekend vine la servici si rade isteric cand o interbam cum a fost weekendul ei cu frumosul Adonis.
Ei bine, rade si nu se mai opreste... si in final, printre lacrimi de ras ne povesteste cum au ajuns sa se dezbarce si cand a vazut ca ala avea un micro-penis a umflat-o instantaneu rasul, apoi i-a deschis usa si l-a dat afara.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Daca ai un penis mic, apai fii constient ca anatomic nu ai cum sa satisfaci vaginal o femeie, deci trebuie sa te ajuti de ceva, daca iti iubesti cu adevarat partnera si vrei sa-i produci placere, apeland la jucarii sexuale.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Vaginul femeii cand se excita se poate dilata enorm, putand primi cu usurinta si un penis de 20 de cm.
sa nu uiatm ca la nastere se dilata chiar mai mult, odata ce iese copilul cu totul.
Partea faina este ca vaginul este puternic muscularizat si acesta revine la forma initiala, chiar si dupa o nastere (sau chiar mai multe).

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Tu și alți băieți sau bărbați nu înțelegeți ceva
- un bărbat ca ăla din poză nu face sex cu femei sub un anumit nivel - frumusețe, înălțime
Nu contează vaginul pentru un bărbat ca ăla din poză - contează femeia să fie frumoasă ca el.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Depinde cine ti-a spus asta.

Trebuie tu sa fii realist si sa o masori corect, daca este 10cm sau mai mica atunci este micropenis... unul mediu este de 15-17 cm si unul mare de 18-20cm, tu stii cel mai bine unde sa-l incadrezi.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Dacă ești ca ăla din poză și ai 16 cm ai aceleași femei ca ăla care o are de aproape 20 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De la 16 - 17 ani începi să îți modelezi corpul ca de la 20 de ani să arăți ca ăla din poză dacă vrei femei frumoase și multe.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Mai pune multe pentru femeile frumoase

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Să fi înalt dar nu gras, cam ca ăsta și să te menți așa mulți ani.
https://camasibarbatitop.files.wordpress.com/......de-lux.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Să nu ai burtă că aia crește repede.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

15-17 e peste medie, si tu ai o problema la cap din ce vad ca debitezi pe aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ati ajuns in punctul ala nu mai conteaza ce zice...

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu o intrebi direct pe ea? E asa de greu? O intrebi daca a fost multumita, ce ar mai prefera, ce si-ar dori sa faci diferit, astfel incat apoi sa stii cum sa procedezi data viitoare.Valabil si pentru tine, ii pui aceleasi intrebari.Se numeste comunicare. Daca nu aveti curajul inseamna ca nu trebuia sa ajungeti in acest punct de la bun inceput.

Răspuns utilizator avertizat
| Fonk a răspuns:

Isi face imaginati cum o cu scula