| alexcandy999 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti zambeste?

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Daca un baiat iti zambeste poate fi inceputul unei relatii, bineinteles daca si tu ii zambesti si faci gesturi.

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Face reclama la pasta de dinti!

| hotx a răspuns:

Inseamna ca te considera o fata atractiva, draguta etc. In mare vede ceva placut si din acest motiv zambeste. Simona - http://HotX.ro

| axaal20 a răspuns:

Inseamna ca a zambit

| grafa a răspuns:

Se spala frecvent pe dinti!

| Vitriol a răspuns:

Depinde.

| budu_1759 a răspuns:

Pai... ori te place, ori te considera o prietena buna, ori ai o fata care ii starneste rasul, ori a facut un pariu cu prietenii ca te cucereste in 2 saptamani...
depinde cum va intelegeti si ce vrei de la el

| budu_1759 a răspuns:

Pai... ori te place,ori te considera o prietena buna, ori ai o fata care ii starneste rasul, sau a pus pariu cu prietenii ca te cucereste in 2 saptamani
depinde ce vrei sa crezi