| Cezy_3772 a întrebat:

Ce inseamna semnu asta ☮?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Este semnul pacii.si seamana cu stema de la Mercedeshee hee

5 răspunsuri:
| Cristina_1256 a răspuns:

Inseamna pace happy
funda?batting eyelashes

| AnneMarri a răspuns:

un fatau spart

| DoarOana a răspuns:

Buna Cezy,
Acel semn inseamna -peace- in engleza care inseamna pace.
Pa, pa

| Coconut a răspuns:

Acest semn este semnul peace. Stii, acela facut cu 2 degete de la mana, respectiv aratatorul is mijlociul. Sper ca te-am ajutat:*

| AnuriM13 a răspuns:

O cruce intoarsa invers cu grinzile date in jos. Aceasta reprezinta o negare a Crestinitatii si simbolizeaza ruperea de Biserica Crestina. Asta inseamna de fapt! Dar multa lume zice ca e semnul pacii, eu una sunt mult mai sigura ca informatia pe care ti-am dat-o e mai concreta! poti gasi mai multe explicatii pe www.bisericasatanista.org