| al3xa_4226 a întrebat:

Ce joc este mai bun Free Realms sau Metin2? De ce?

Ofer funda pentru cel mai bun raspuns

10 răspunsuri:
| Hanahmontanah_9901 a răspuns:

2 is butter maintained because it is full of life

| ZuAgain a răspuns:

Metin2 e mult mai bun in primul rand ca ai acces la n servere private si oficiale
2.free realms e pentru fetite
metin2 daca te joci pana la lvl 20 te indragostesti de el pana cand devine plictisitor de greu sa cresti asta de la 50 in sus

| Psihiatra a răspuns:

Cu siguranta free realms.happy este mai dragut si grafica e mai bunawinking

| Unicum a răspuns:

Wacraft 3 dota e cel mai tare...se joaca pring garena online tongue

| ZuAgain a răspuns:

BiancAcnaiB a răspuns:
Cu siguranta free realms.happy este mai dragut si grafica e mai buna winking
tiam spus cai pentru fete rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Free realms metin nu imi intra nu ca nu mi-ar place cred ca e fain

| EvilMo a răspuns:

Metin 2 dar nu merge uneori sa te joci drebuie sa pui parola si id cand dai drumu la el. ar trebui sa algi free realams e si halowen ie si super daca imi dai funda iti dau si cateva dintre conturile mele free realams.siuitate pe lael poate iti place http://www.freerealms.com/? refresh=true

| YoYoUtZa a răspuns:

Metin2...nu comentez big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am raspuns pentru al3xa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Free realms esti cel mai frumos din lume