| imiplacesamergladelfinariu a întrebat:

Cum pot sa dezinstalez Free Realms? Ieri l-am instalat si eu ma mai jucam online si Webkinz si la unele jocuri din sageti nu mai merg. Si cred ca e de la free realms. funda la ce mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| dannyel_9643 a răspuns:

Start/Control Pane/Programs(Unninstall a progam/si ai o lista cu toate programele, cauti Free Realms si click dreacta/unninstal.
sa e pe Window 7. acum nu stu daca ai vreun xp sau vista dar te descurci tu.

1 răspuns:
| Pisoiul a răspuns:

Este foarte simplu intri in control panel.Programs si apoi la unistall a program selectezi FreeRealms dai click dreapta pe el si apoi unistall. Dupa aceea intri unde sa instalat si ii stergi folderul daca a mai ramas.