| LilWayneGreen a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru pc?
Nu conteaza daca e mmorpg!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| CRISTY_6837 a răspuns:

Gta 4, nfs the run si hot pursuit 2011, fifa 2011 si 2012, pes 2012, call of duty 7, gta 5 (o sa apara in curand), tdu 1 si 2, crysis 2 si 3(e tare rau jocu asa), nfs shift, agrar simulator 2012 si euro truck simulator 2011.cama atat stiu eu sper ca te-am ajutat. funda?

2 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Call of Duty,Gta san andreas,nfs mw, just cause 1, 2, fifa 2012, f 1 2012, batman arkham city.

| Maximca a răspuns:

Darksiders, Call of Duty modern Warfare, Dead Island, F.E.A.R 3, Assassins cred revelations