| lucy1234 a întrebat:

Ce jocuri mai frumoase stiti de pe facebook pentru fete? Cat mai multe funda.

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Exista mai multe jocuri frumoase, insa nu de asta ma pasioneaza facebook-ul.Incearca sa folosesti Phrases si Phrases New daca te plictisesti.Iti va inveseli ziua cat de cat.
La categoria jocuri ar fi urmatoarele:
-It girl
-Coco girl
-Fashion designer
Urmatoarele nu sunt in special pentru fete, dar sunt distractive:
-Barn Buddy
-Zoo Paradise
-Cafe World
-FishVille
-Farmville
-CityVille
-Petville
Mai erau destule dar nu mi le amintesc... Funda big grin?

5 răspunsuri:
| mymy09 a răspuns:

Pai stiu eu cateva.:Coco Girl, It Girl, Mall World, Dress Me Up, Animal Party, Baby & Me,... Sper ca ti-am fost de folostongue

| Kekupuku a răspuns:

Poti sa incerci the sims social, happy pets,it girl,coco girl,zoo mumba dar asta nu e neaparat sal joci pe facebook,animal party,pet tales,mall world,petville,happy hospital,barn buddy,dog show friends,fashion designer,cooking mama, animal paradise, pet spa. funda?

| MyMyutza a răspuns:

Pai IT Girl,The Sims Social,Mall World, Fasionista, CoCo Girl mai multe. Sper ca te-am ajutat!

| love2341 a răspuns:

Poii sunt mai multe:Coco girl, stardool, it girl, gala stories etc.tonguetongue

| Barbu_Anca_1972 a răspuns:

Coco girls.it girl.the ville.fish ville etc.
Sper ca te-am ajutat! :*