| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri frumoase de pe Facebook stiti?(sa fie de fete sau sa poata fi jucate si de fete)

11 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Incearca sims, sims2, sims3, angry birds, trains station, framville sau barn budy.

| RubikSD a răspuns:

Gama Ville (FarmVille, CityVille,...) happy Glumeam...
Poate iti place Barn Buddy...

| Furculingură a răspuns (pentru RubikSD):

Am jucat Barn Buddy...am auns la nivelul 90 si mi-am dat seama ca nu ma pot juca asa in continuu, asa ca m-am lasat de el. happy

| мαяdυк a răspuns:

Castleville happy

| RubikSD a răspuns (pentru мαяdυк):

Ce va place ma la jocurile astea?

| мαяdυк a răspuns (pentru RubikSD):

De plictiseala

| anonim_4396 explică (pentru мαяdυк):

Joc deja castleville.
Si imi placewinking.Dar m-am cam plictist de el, de aceea am pus si aceasta intrebare.

| GoldCobra a răspuns:

Guitar flash

| alexfunjohncena a răspuns:

Poi ti-as recomanda sa te joci sims social e un joc foarte tare si poate fi jucat si de fete si de baieti! Funda?

| EmaWaw a răspuns:

Pai cateva ar fi: It Girl, Stardoll, Stick Run...
Sper ca te-am ajutat. Funda ♥?

| Damon1998 a răspuns:

Farmville