| corina977 a întrebat:

Ce melodii de la b. u. g. mafia va plac? dar de la parazitii? si alte melodii gen b. u. g. mafia sau parazitii mai stiti?

6 răspunsuri:
| Bluu08 a răspuns:

Bug mafia-Cat poti tu de tare, Bug mafia-la fel de prost ca tine...parazitii-arde,parazitii-tot ce e bun trebuie sa dispara

| cancelarul a răspuns:

Asculta deliric1, doc,aforic,armada,jupiter, cedry2k,haarp cord, dragonu ak 47, specii, vlad dobrescu.
http://www.youtube.com/watch?v=ntZ-lDCf4pU

| kittykat a răspuns:

Pai mie imi plk:
BugMafia Cat poti tu de tare
parazitii nu prea ascult big grinbig grin insa imi mai plk:

Nane inca o poveste
o sansa
magie
ca o stea... etc. happyhappyhappy
Nimeni alu` o alta poveste
inger si demon
asa raman... etc.

Asculta`le si daca o sa-ti placa eu astepth funditaaa big grinbig grinbig grin

| lolicaa a răspuns:

Nane love struckwinking

Răspuns utilizator avertizat
| xPiinkiix a răspuns:

Uhm. Sunt nou pe forum big grin deci. imi spuneti si mie va rog frumos cum sa deschid un topik big grin? Si sa nu sariti cu gura pe mine laughing.