| analia_6778 a întrebat:

Stiti niste melodii faine de la formatiile; parazitii bug mafia sau melodii tot in genul asta?

5 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

B. U. G Mafia feat Jasmine-Cu talpile arse
B. U. G Mafia-Cu capu` sus
B. U. G Mafia-Romania
B. U. G Mafia-Fata-n fata
Cam astea ar fi fainetongue

| BBAlyss a răspuns:

B. U. G Mafia-Romaneste

| Anda_5509 a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile de la parazitii, dar daca ar fi sa fac un top as alege:

O chema

Omu din lift

Instignare la cultura

Fi pregatit

Imi pare rau

Tu nu contezi

B. U. G mafia nu prea ascult, dar imi place melodia Ridica-ma la cer.

| Unaltanonim a răspuns:

Gloante Oarbe, Jos Cenzura, Instigare la cultura, I hate You, Liceeni Rock'nRoll, Cheia de sub pres, Ultimul tren, Vreau sa va doara, Dusmanitima totii, Slalom printre cretinii, Cu microfonul deschis, Mereu la subiect, La limita penibilului, Tu nu contezi, Total dubios, Fara resentimente, Moartea intreaba de tine, Unul pentru totii, Drogurile schimba tot, Pabibabum. Mai sunt o gramada dar ascultale pe astea cea mai tare mi se pare Ultimul tren doar sculto si nu zice nimica.

| mogaldeata a răspuns:

Bogdan Dima feat Puya - Te vreau asta seara
Bogdan Dima feat Puya - Ti-a placut si vrei

Astea imi plac mie :p