| Bizzareq1 a întrebat:

Ce nume a-ti vrea sa ii dati acestui caine?
http://www.google.com/......tp?/imgres 500&itbs=1&iact=rc&dur=365&oei=PiZFTfDRIs3-4waRucAS&esq= 8&page=2&ndsp=16&ved=1t:429, r:5, s:25&tx=120&ty=44&biw=1280&bih=683...scuze ca e atata scris:))

Răspuns Câştigător
| Bubbles_8156 a răspuns:

Daca e baiat: Lucky, Skizzo, Bloo`, Blue, Blumm, Plumm, Mao.
Daca e fata: Cara, Cora, Betty, Ashchy, Akkie.

8 răspunsuri:
| BubulinaaaMaah a răspuns:

Eu i-as spune Fluffy
E mai dragut si i se potriveste
Sper ca te-am ajutat!

| KillerNrOne a răspuns:

Iago Spike Fang(colt) hunter ar fi pentru un baiat iar pentru fara desi lesi dora white pussy mai gaseste si u laughing

| Lala20 a răspuns:

E un labrador foarte dragut! Depinde daca e fatita sau baiat big grin Poti sa ii zici Rex, Cody, Nero, Rocky, Tara, Lessie, sau pur si simplu idei ce iti vin in urma comportamentului/ look-ului. Funda?

| REDSQ a răspuns:

MILO [citit "mailo"]

| Cryss_2345 a răspuns:

Azuuuu cu accent pe u. happy

| Libelle a răspuns:

Luky i-as pune numele

Răspuns utilizator avertizat
| COTZOMIN a răspuns:

Daddy