| abcdefg_8927 a întrebat:

A folosit cineva crema asta http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=66&ty=82 chiar te scapa de cosuri etc. sau nu e buna de nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna pentru cosuri este bine sa folosesti o crema cu aloe si propolis contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com

| 90ro a răspuns:

Daca ai probleme cu cosurile du-te la dermatolog nu mai iti piede timpu (eu asa am facut) cu tot felul de prosti. (incearca ceva pastile cu zinc si magneziu si crema).

| LOV3U4_7212 a răspuns:

Nu este buna pentru a scapa de cosuri date cu tamus sau propolis mama asa face si scapa