| Anon31241212 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu sprancenele stufoase (bine definite) care nu se penseaza?
Ce parere aveti de sprancenele unite ca ale lui Frida Kahlo? Credeti ca arata mai estetic naturale sau mai subtiate?

2 răspunsuri:
| aura23acp a răspuns:

Sprâncenele mai groase are mult mai bine ca cele subtiri, bineînțeles frumos conturate

| devilshelp a răspuns:

Frida Kahlo are monospranceana. Recunosc ca fetele cu sprancene naturale arata bine, dar sa te pensezi intre ele si sa le dai macar o forma ar fi bine, totusi