| pinguuu a întrebat:

Ce parere aveti despre agentia de modeling MRA? cine a fost? se cer bani? a fost placuta aceasta intamplare? povestiti-mi, va rog, as vrea sa stiu cum e fiindca ma cam bate gandul sa ma inscriu! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Lucyka a răspuns:

Agentia de modeling MRA este cea mai buna si cea mai cunoscuta agentie atat national cat si international in New Yourk, Paris si Milano! La ei nu platesti nimic dar trebuie sa ai peste16 ani [inclusiv] sa ai peste 1.70[inclusiv] si sa arati bine ceea ce e logik pentru ca ei nu iau toate strambaturile happywinking asa ca du-te cu incredere! Imi dai fundita? big grin si poate vrei sa-mi dai si mie id-ul tau!