| Emena a întrebat:

De mult timp ma bate gandul sa imi fac un mic tatuaj. As vrea sa stiu ce parere aveti despre tatuaje. Sunteti pro sau contra lor?

11 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Buna.Inainte de toate, un tatuaj NU se poate face inaintea varstei de 16 ani.In cazul in care ai peste 16, un parinte trebuie sa iti semneze un act special (16-18). Ai grija unde iti faci tatuajul (sa nu fie la vedere) deoarece te poate influenta negativ (locul de munca, prietenii etc). Dupa ce l-ai facut nu face dus, ci spala-te cu apa calduta, fara sapun. Dupa spalare, urmeaza sa te stergi cu un prosop uscat.NU atinge tatuajul, nu te scarpina si nu rupe cojile care vor urma.Bafta!happy

| NeimaginabilA a răspuns:

Daca te fardezi, nu vad de ce nu?
De fapt fa-ti un body modification complet.
Ti-ar sta foarte bine cu doua cornite in frunte, tatuaj pe toata fata, si niste mustata de pisica te-ar face mai draguta!

| Emena explică (pentru NeimaginabilA):

Vad ca prostia ta este "neimaginabila"

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Emena):

Toti suntem prosti in felul nostru happy

| jstRadu a răspuns:

Pro daca mi. l arati si mie vacutobatting eyelashes

| Emena explică (pentru jstRadu):

laughing. Vreau sa imi fac o ancora pe degetul aratator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajele exprima ceea ce simti cu adevarat.Eu sunt pro!

| Cosmotel a răspuns:

Mi se pare sexy big grin

| Piratul10 a răspuns:

Eu nu știu sunt si pro si contra dar o data as vrea sa imi fac unul mai mic cu o semnătura sau un scris in spaniola sau o imaginine ceva si asta sa fie pe gât dar încă nu știu...

| BibiD a răspuns:

Pro love struck. Eu mi-as face o fundita la incheietura mainii asa cum are si Antonia.

| Kidda2332 a răspuns:

Eu cel putin sunt PRO!` big grin...Si daca cineva zice ca nu este bine, nu ai de ce sa ii asculti daca tu iti doresti intr-adevar un tatuaj, indiferent de ce spun altii. big grin