| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Ce parere aveti despre hotelul kaliakra? Ati fost? Dar la hotelul flamingo? v ati dat in balonele acelea, care va puneau pe apa?

3 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Mi-a placut.Am fost si in 2008 si in 2008. Din pacate nu am apucat sa ma dau in acele baloane, dar pare distractiv.
Poti citi parerea mea aici:
http://amfostacolo.ro/......_10034.htm

| liveincolors a răspuns:

Eu am fost la Kaliakra anul trecut. Este un hotel modern cu o cazare extraordinara, este situat pe plaja. Se mananca bine, variat. Foarte frumos.happy

| Laura a răspuns:

Kaliakra e in albena, nu? trebuia sa ma duc anul asta acolo. dar nu erau permisi catelusii si a trebuit sa caut alt hotel, tot in albena, tot pe plaja laughing
in baloanele alea m-am dat anul trecut la nisipurile de aur