| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre jonas brothers? care este cantaretul vostru preferat? dar cantareata?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Daaa sunt buni.
:X
Cantareata...am mai multe:Miley, Demi si Selena, in general astea de la Disney.
Cantaret:oricare de la Disney...Cred ca Joe:XJonas

5 răspunsuri:
| NaNe_8041 a răspuns:

Imi place jonas da nu ascult des...

Cataretu preferat e Ombladon [face parte din trupa Parazitii]

Si cantareata preferata nu am tongue

| forever4you a răspuns:

Jonas brothers trupa asta imi provoaca multe amintiri imi amintesc ca acum cativa ani eram o fana nebuuuuuuuuuuna dupa ei dar acum nu imi mai plac asa de multbig grincantaretul preferat:50cent, cantareata:avril lavigne

| EuDelia a răspuns:

Nu-mi place Jonas brothers...nu stiu dcthinking

Cantaret preferat Smiley:X
Cantareata-Avril lavigne:*

Fundita?

| Some0ne a răspuns:

Imi place jonas brothers love struck | imi pare rau ca nu prea ma scot mel noi. sad
cantaretul preferat:Michael Jackson, Justin bieber, Usher (miscarile lui)
cantareata:Briteny Spears, Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cantaretul preferat Justin bieber", Joe Jonas "

Cantareata preferata :Miley Cyrus, Briteny Spears ect.