| rudfy a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aia a lu Sore different big grin?

Răspuns Câştigător
| mickeye a răspuns:

E o porcărie. voi nu vă dați seama că muzica asta tâmpește?
ascultați voi numai sore, inna și alte pițipoance d-astea și în câțiva ani vă vor curge bale din gură de proști ce veți fi.

| rudfy explică (pentru mickeye):

Insfarsiiiiiiiiiiiiiiit ma intelege si pe mine cineva rolling on the floor))

7 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Melodia e mediocra spre bunicica, dar zambetul Sorei o face buna happy.(asta daca urmaresti videoclipul, bineinteles)

| sebysebyca a răspuns:

N-avem nici o parere!

| Differentx13 a răspuns:

Eu una, ador melodia happy. De obicei nu prea ascult muzică de genul ăsta, dar melodia Different este specială pentru mine happy

| lilith666 a răspuns:

E draguta...

| Iuliaaxdee a răspuns:

E supper love struck. o iubesc. o ascult in fiecare zi. de prima data cand am dat la ea am zis ca e naspa si dupa mi sa parut chiar frumoasa. a facut o treaba buna happy bravo ei love struck

| alex70 a răspuns:

E foarte tare.