| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce parere aveti despre P! nk? Care sunt melodiile voastre preferate si etc!

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

E foarte demenţială, dar totuşi îmi place stilul ei. Melodia mea preferată este ''Just Give Me A Reason''.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mi se pare o persoana energica si rebela thinking Nu ascult prea multe melodii ale ei, cel mai mult imi plac "get the party started" si "stupid girl"

| DiduuDid a răspuns:

Pink este o fire foarte energica, cu o imaginatie bogata. Ea isi exprima sentimentele prin muzica. Melodiile preferate sunt "Family portrait" si "Don't leave me".