| RyanFlame98 a întrebat:

Ce parere aveti de Linkin Park? Si daca sunteti fani, care sunt melodiile voastre(sau melodia) preferate?

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

E imposibil sa nu adori trupa asta. E una dintre cele mai bune trupe din lume, asta e muzica adevarata; care ar trebuie apreciata de noi toti, dar din pacate exista destule specimene esuate pe lumea asta.
In ceea ce priveste melodiile, marea majoritate sunt intense si mesajul este destul de clar incat e imposibil sa nu-ti ramana tiparit in minte.
The catalyst, Given up, Blackout, Leave out all the rest, In the end si multe altele.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MissmysteriousS):

Dacă nu-mi place LP și îi consider o trupă mediocră, asta înseamnă că-s un specimen eșuat?

| RyanFlame98 explică (pentru MissmysteriousS):

Sunt total de acord cu tine, adica multa lume spune ca Linkin Park nu mai este ce a fost, dar ei continua sa scoata hit dupa hit, bun sau rau, depinde de gusturile fiecaruia. Chiar ca e imposibil sa nu adori trupa asta!

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu am prea ascultat in ultimu' timp.
Numb, New divide, In the end

| SuneteDeChitara a răspuns:

Este una din trupele mele favorite.
Nu ma pot decide care e melodia mea preferata. Imi plac toate. Dar o sa merg pe Faint.

| LOLanime1998 a răspuns:

E trupa mea favorita,pe langa evanescence si skilet, merita ascultati, imi place in special numb, Leave Out All The Rest, shadow of the day si what i`ve done

| sublime89 a răspuns:

In the end imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este trupa mea preferata de alternative/rap rock.
Nu am doar o melodie preferata, imi place aproape tot ce-au scos pana acum.

| 97Mark97 a răspuns:

Numb, In the end, Nobody lisent, New devide, Don't stay, si trupa e ok dar prefer ceva hard rock gen Rammstein, Slipknot, Bullet for my valentine! happy