| AnonimA a întrebat:

Ce parere aveti despre tema "compromisul atrage dupa el alte compromisuri"?

Răspuns Câştigător
| magicianul19 a răspuns:

O data ce ai intrat in acest joc si ai facaut un compromis nu poti da inapoi deorece e vorba ta pusa la mijloc. si mai ales daca este o minciuna nu vrei sa iasa la iveala si chiar de nu vrei mergi inainte acceptand si alte compromisuri pentru a nu se afla adevarul. numai o persoana ce are caracter daca a gresit are curajul sa spuna da am gresit.