| keytleen a întrebat:

Ce inseamna pentru voi sexul? Ce parere aveti despre tema asta?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sexul e necasar intr-o relatie

Răspuns utilizator avertizat
| alin567 a răspuns:

Aceasta tema nu trebuie abordata la o varsta fragda :d

| Azµre a răspuns:

Tot ce-i mai frumos pe lume.

| Vix999 a răspuns:

Sexul este ceva frumos. happy

| Demonull a răspuns:

Intr-o relatie inseamna multe.satisfacerea partenerului si automat si a ta si etc.Liber inseamna o provocare.o curiozitate spre exemplu.„cum ar fi daca in seara asta m-as culca cu vecina aia a mea super sexi„? nestiind daca imi va placea totusi incerc.

| Forev3rAlone a răspuns:

Popularea lumii.

| DinGri77 a răspuns:

Sexul este un factor necesar in orice relatie. Sexul face si desface relatii, as putea spune. Sexul este un factor de apreciere si distinctie. Sexul este fundamentul umanitatii, fara el nici eu nici tu nu am posta pe TPU. Sexul provoaca placerea absoluta(demonstrat stiintific). Sexul inseamna relaxare si destresare. Sexul pentru mine este indispensabil. Si intr-adevar, sexul nu are nimic in comun cu iubirea, pentru ca iubirea nu prea are ninic in comun cu contactul fizic, ci mai mult cu atasamentul psihic, spiritual, emotional si cateodata obsesiv fata de alta persoana.

| Psycho777 a răspuns:

Pentru mine (ca baiat) inseamna sa ii arati unei fete ca o iubesti cu adevaratwinking cand o faci sa se simta speciala, atunci inseamna ca o iubesti cu adevarathappy

| Ssubtil a răspuns:

Face parte din natura umana, e o contopire a doua trupuri.

| FinnRo a răspuns:

E...sex. Sexl nu e dragste, dragostea nu e sex. E o poftă care-ți vine când ești excitat, atras de cineva. Dragăstea înseamnă să fi devotat cuiva, și să-ți satisfaci acea poftă doar cu acea persoana specială. Evident toate la timpul lor, nu la 14 ani. Mulți confundă dragstea cu sexul și au de suferit în relații. Scuze, am răspuns mai mult decât trebuia laughing