| TheCrab a întrebat:

Ce parere aveti? il plac.stie.totusi ma abordeaza.insa pune la status chestii de genu te iubesc roberta[colega lui]. Idk. ce ar trebui sa fac? sa ii spun in fata? sa renunt? sau ce are el de gand?thinking

1 răspuns:
| christine044 a răspuns:

Poate e unul dintre cei care-si doresc sa isi iasa fetele din minti pentru ei si pune statusul ala doar ca sa-ti observe reactia. e oarecum imatur ce face, dar mai bine nu cedezi atat de usor. daca incerci sa fii indiferenta, se schimba rolurile