| Dyana_6177 a întrebat:

Ce poti face ca sa traiesti viata mai din plin?

Răspuns Câştigător
| Crpmd a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa faci ceva anume. trebuie asa te simti tu bine. sa fii in largul tau, sa fii cu niste prieteni care chiar te simti bine langa ei si sa faceti ce va taie capul pe moment... sincer. inainte si eu imi puneam intrebarea asta, dar am descoperit acum niste super prietene si atunci cand ne propunem sa facem ceva, nu ne iese, si cand totule din intamplare. traim viata chiar la MAXIM!

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Să te distrezi mai mult.

| mgtow a răspuns:

Mie mie suficient sa lucrez acolo unde mult imi doresc si atunci voi fi destul de fericit, bautura si tigara sunt un rahat asa ca munca e mai buna.

| AnGeL a răspuns:

Trebuie sa vezi partea cea mai frumoasa a acestei vieti, sa inveti sa te bucuri de ea si sa apreciezi fiecare lucru pe care il ai (poate ca intr-o buna zii le vei pierde pe toate)

| TSO7 a răspuns:

Iesi cu prietenii te distrezi (dar nu prin injuraturi, fumat, baut, destrabalare), practici un sport, inveti ca sa poti trai viata si mai din plin cand cresti si o sa ai nevoie de bani.