| zulal a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile mai mari in doua saptamani?

3 răspunsuri:
| zuzyy a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa ti le pilesti si sa le dai cu lac incolor in fiecare zi, noaptea stergi lacul, dimineata le pilesti din nou si le dai cu lac

Crede-ma unghiile cresc de doua chiar trei ori mai repede, la mine merge, Succes!

| melittlelioness a răspuns:

Poti apela la unghiile puse cu gel

| mihaela9292 a răspuns:

Cam puțin două săptămâni =D Îți voi spune cum fac eu:Le tai cu o lună înainte să am nevoie de ele, le curăț la o săptămână și le dau cu tratament în fiecare seară happy

Sper că ți-am fost de ajutor

Baftă!