| MarinaInna a întrebat:

Cum imi pot face unghiile sa creasca mai mari?

5 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Iti spun din proprie experienta ca uleiul de ricin face minuni. Te dai seara pe unghii timp de 2-3 saptamana. Si iti recomand Intaritor de unghii cu vitamina B5 de la FARMEC (5-6 lei). http://www.google.ro/......tp?/imgres papa :*

| BeHappyForMe a răspuns:

Le bagi in ulei de recin si dupa te dai cu intaritor de unghi nu trebuie neaparat de la avon gasesti si mai ieftine si bune la magazin.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna.

Iti recomand lacul pentru cresterea unghiilor de la Avon sau Oriflame. Am luat si eu din ambele locuri, si sa stii ca unghiile mi-au crescut atat de repede! Nici nu ma asteptam sa imi creasca atat de repede.Pretul este destul de acceptabil, 10 lei lacul de unghii. Sper ca te-am ajutat. happy

Bafta. :*

| Fluturass a răspuns:

Decat sa-ti cumperi de la Avon sau Oriflame mai bine ceri la farmacie, acolo sigur ai sa gasesti si e din ala bun:*

| rafaelnadal a răspuns:

Cu rabdare