| lexy_3988 a întrebat:

Ce sa faci daca o prietena care iti este foarte apropiata te invidiaza si uneori te umileste in fata altor persoane?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te duci la ea si ii zici: pramatie ca tine stiu ca sunt o groaza dar tu esti mult mai prejos decat mine. Daca vezi ca face figuri poti sa ii tragi niste tipete cu vorbe jignitoare sau poti pleca spunandu-i ca nu iti pui mintea cu o redusa mintala.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Capy a răspuns:

Aia nu se numeste " prietena "winking

| darkglass a răspuns:

Creezi un plan diabolic si bine pus la punct,ca sa o umilesti si tu in fata unui grup,intr-un loc public, nu stiubig grinmergeti la pizza si iti torni sosul de rosii pe blugii ei sau ii spui tipului de care ei ii place ca uneori ea miroase si ti-e rusine sa ii spui acest lucru, poate iti poate da el un sfatlaughing

| alinnephilim a răspuns:

Acesti oameni joaca foarte mult teatru.
Am avut un prieten cu care am tinut legatura 16 ani happy de cand am fost in patutu de bebelusi. El avea 2 luni si eu o luna. S-a dovedit ca ma barfea pe la spate si mi-a zis niste vorbe in care imi dorea tot binele happy. Intelegi si uh, nu oricine poate fi prieten cu adevarat. Eu le zic in fata la astia.

| ascovit a răspuns:

Cum ce sa faci? O iei la o parte sa discuti cu ea si sa o iei la rost, sa clarificati situatia. Dar totusi, cum o mai poti numi "prietena"?

| beautifulkiss a răspuns:

Buna aceea nu iti este prietena.Cel mai bine este sa rupi legatura cu ea.Numai bine.