| AndreeaSweet13 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru mine si prietena mea buna, pentru persoane care ne invidiaza si ne barfesc pe la spate, si sa fie ceva mai scurte statusurile, ca de genul: "in doua e mai multa putere".
Nu vreau link-uri cu siteuri de statusuri :-p

Răspuns Câştigător
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

*Gaditiva ca roata e rotunda,tot se invarte ea o data si o data.
*Normal ca suntem pline de defecte in fata zdrentelor ce se cred perfectelaughing.
*Unii sunt la fel de doriti, ca si telefonul care suna in timpul sexului.
*Vorba zboara din gura-n gura si continua barfa, dar cand vorba ajunge la mine isi cere scuze tarfa.
*Zbor peste tarfe si parerile lor, avem defecte dupa care unii mor.
*Voi tratatine ca pe un caine, iar noi ne vom pisa pe voilaughing!
*Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp zambeste si e dulce.
*Ce unii au si nu apreciaza. altii isi doresc si doar viseaza
Sper ca te-am ajutatkiss

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa lasi statusurile ca tu nu esti in stare sa acorzi subiectul cu predicatul