| HellYeahChristine a întrebat:

Ce seriale in genul "Friends" mi-ati recomanda? Tocmai am terminat cele 10 sezoane de "Friends" si ma cam plictiseschee hee

2 răspunsuri:
| Lola_5868 a răspuns:

Eu inca nu.rolling on the floorDar am auzit ca pe ProCinemar de la 21:00 este ceva de genul lor si se numeste "Doi barbati si jumatate". Colegii mei mi-au zis ca e amuzant.:*

| digitalchocolate a răspuns:

Si eu m-am uitat la friends si acum ma uit pe net la un serial nou super se numeste modern family si e ff amuzant ai putea sa te uiti si la cougar town(e cu courtney cox)sper sa iti placa:}