| florida33 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale foarte captivante laughing)
gen Prison Break si Heroes (care tocmai le-am terminat) si as dori ceva de genul asta happy nu conteaza genul doar sa nu fie de groaza pentru ca le consider exagerari. cat mai multe propuneri sa am de unde alege.laughing mersi laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| eueueueueue a răspuns:

Flashpoint
Dexter
Sherlock
Firefly
The Wire
Planet Earth
Fringe
Once Upon a Time
Breaking Bad. Funda?

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

The vampire diaries
True blood
Pretty little liars
Angel

happy Sper sa-ti placa!

| faramatania a răspuns:

Arrow
Being Human
Supernatural
Breakout Kings
Banshee
Lost
Knight Rider:Kitt

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Dacă îţi plac serialele cu închisoare şi prizonieri, îţi recomand "OZ":
http://www.cinemagia.ro/filme/oz-oz-inchisoarea-federala-9384/
Iar dacă îţi plac serialele cu super puteri, îţi recomand "Misfits":
http://www.cinemagia.ro/filme/misfits-566347/

| FuzzyFuzz a răspuns:

Game of Thrones happy

| GunsAndComics a răspuns:

Pe 990 sunt cele mai tari seriale ale momentului, îţi recomand eu câteva: 1.Arrow 2.The Following 3.Human target 4.Breaking bad 5.Transporter the series