| portocale00 a întrebat:

Ce știți espre Teresa Fidalgo?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Alo alo, stati mah asa oameni buni. Tampenia asta cu Teresa Filaglo sau cum naib ii mai zice nu stiu nu-mi pasa e o VRAJEALA! Nu spun ca o femeie cu numele asta nu a trait vreodata sau a murit pentru ca nu sunt 100%sigur dar prostia asta cu,, Ma numesc teresa (chesti trestii) daca nu trimiti mesaju asta la inca 20 persoane din lista ta nu stiu ce o sa se intample''. Mah, carora le e frica nu va speriati asa de tare ca astea is niste prostii facute de altii sa sperie lumea. Asa pot sa scriu si eu, ',, Ma numesc (chesti trestii) si m-am inscris la un templu shaolin si (si tot asa mai departe) si daca nu trimiti mesaju asta la alte 20 persoane din lista ta imi teleportez spiritu sa-ti manance prajitura sau nu stiu ce. Deci, nu credeti prostiile astea sub orice context ar fi ca sunt toate pacaleli facute de copii noobi care n-au ce face.

47 răspunsuri:
| Dulceata_alexandra_1998 a răspuns:

Mi-e frica am vazut 5 astfel de mesaje:Buna sunt TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDAGLO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama.ITI CONVINE SA TRIMITI ACEST MESAJ! ba chair de 8 numarul a ajuns azi de 4 ori decat 4. aaa! simt ca mor. oare cine a inventat chestia asta?!?!?!

| mariagunea a răspuns:

Acum 10 minute am primit şi eu un mass de la mai mulţi din lista mea, dar am luat'o logic :
1. Mesajul acesta a fost trimis şi de mai demult : deci nu ar fi prima data cand împlineşte 27 de ani : deci nu are cum ca o persoana să împlineasca de mai multe ori aceeaşi vârstă.
2.Şi nu este prima dată când într'un mass de acest fel să scrie că îţi va muri mama daca nu trimiţi la nu ştiu câte persoane mass'u.
3.În concluzie :Nu credeţi!

| Smecheru_Adelin_1991 a răspuns:

E o prostie nu exista FANTOME e doar un zvon eu am 12 ani si nu ma tem desi am vazut si eu filmul ci ca ( TERESA FIDALGO) si eu am primit un mesaj pe FACEBOOK caci ( sunt teresa fid. azi implinesc 27 de ani de la moartea dar e o prostie ( Cine crede in fantome?) nu EXISTA! Mai este pe DISCAVERY CHANEL vineri la ora 10 FENOMENA STRANI dar si acolo e totul trucat! da cum-sanu chiar mie mia aparea teresa... o cine o crede?! HAPT

| dddddddsf a răspuns:

Se zice ca Teresa Fidalgo a fost ucisa in padure si acum cica e fantoma da sunt numa prostii am mai primit si eu astazi pe facebook un mesaj :buna sunt TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDAGLO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama e o tampenie.

| Beatrice_Andreea_1994_cICX a răspuns:

Mda si eu am primit un mesaj de genu' : "Buna sunt Teresa Fidalgo, azi implinesc 27 de ani de cand am murit, daca nu ma crezi cauta pe googel Teresa Fidalgo, daca nu trimiti acest mesaj la 20 de persoane am sa dorm cu tine in fiecare noapte, spre exemplu o fata a ignorat acest mesaj si dupa 20 de zile i'a murit mama, cred ca nu vrei sa ti'se intple la fel"... Nu cred in asa ceva rolling on the floor

| Caruntu_Damian_1993 a răspuns:

Este doar o fata care a murit pe un drum din portugalia si atat. mii de oameni mor zilnic pe drumurile din lume si nimeni nu zice nimmic de fantomele acestora. o poveste de speriat copii...atat.oke?

| Mihaela_Dancea_1990 a răspuns:

Hai frate nici chiar asa...m-am prapadit de ras la ce copmentarii sunt aici

| Brindea_Tudor_1999 a răspuns:

Teresa Fuego rolling on the floor)

| Dennise_Cristina_1997 a răspuns:

Buaii nu cred asa ceva. Daca pozele nu ar parea asa de reale, cu un pic defect is trucate....Cine poate sa-mi dea un raspuns despre tot ce s-a intamplat? Adica as vrea toata povestea...

| justtruelies12 a răspuns:

Se spune ca cica a murit intr-un accident cu masina si odata la un an vine cu fata ei normala si se urca intr-o masina si vorbeste cu oamenii apoi le arata un loc unde spune ca a murit, fata ei devine plina de sange si apoi masina face accident.Eu am primit pe facebook un mesaj in care scria asa: "buna sunt TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDAGLO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama.ITI CONVINE SA TRIMITI ACEST MESAJ?"e o prostie daca cititi citatul pe care vi l-am dat acolo scrie Teresa FIGALGLO nu Teresa Fidalgo de aici observam ca un analfabet a facut acest mesaj care nu e in stare nici sa scrie un nume corect...In fine concluzia e ca daca primiti astfel de mesaje nu muriti sau nu vi se intampla nimic. Daca vreti sa stiti dupa ce am primit mesajul asta eu chiar am dormit ma bine...