| Anonim55452 a întrebat:

Ce tigari imi recomandati? Vreau unele mai slabe. Sobranie Gold sau Sobranie superslims black? Cele black au culoare neagra?

6 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

Lasa le naibii de tigari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa chelesti.

| aXy99 a răspuns:

Du-te si tu pe-un camp, rupe niste canepa si da-i foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill alb din cate stiu,tot de pe TPU.
Logic ca au culoarea neagra, de ce s-ar numi "black" daca nu? :D
Eu zic sa nu te apuci, altii incearca sa se lase, si se lasa cu greu de ele, dupa ce isi strica sanatatea si pierd destui bani.

http://www.contraboli.ro/101-motive-sa-nu-fumezi-azi/

Ai cap, foloseste-l, nu e ilegal, dar se lucreaza la asta :)

| Deaad a răspuns:

Se cheama black pentru ca negrul e asociat cu chestii tari.In cazul asta tigari.

Inafara de filtru, care e negru, ce sa mai fie negru la ele, lol. Tutunul?

Dunhill albastru si kent 8 albastru lung mi se par cele mai bune.

| BiancaMBF14 a răspuns:

Mallboro touch 4 scurt
Dunhill alb
Kent nanotech sunt super slim și au 0.2 nicotina sau 0.1 ce vreiai slab de atât?