| xXStonedAngelXxgirl a întrebat:

Ce trupe/cantareti va plac?

Răspuns Câştigător
| SorriX a răspuns:

Three Days Grace, 30 Seconds To Mars, Breaking Benjamin, Green Day, Alice In Chains, Disturbed, Nickelback, Panic! At The Disco, Escape The Fate, Within Temptation, Linkin Park, Foo Fighters, Nirvana, Seether, Daughtry, Nightwish, Good Charlotte, Filter, Avenged Sevenfold, Shinedown, Fall Out Boy, Finger Eleven, Lacuna Coil si altele in genu'.

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Bullet for my valentine.
Brokencyde. [seven

| Punky a răspuns:

Evanescence,Avril lavigne, SimplePlan + primul raspunshappy

| andreeutzaa a răspuns:

Daughtry,Eminem,Linkin Park, Breaking Benjamin:X, SUM41, Simple Plan,Nickelback,Cult to follow,Poets of the Fall,Decyfer, Three Days Grace, 3 doors down, Evanescence, Skillet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxi,Directia 5, Evanescence,Pink,Panic! At The Disco,Holograf, Bitza,Praf in ochi, Vita de vie, Horia Brenciu si muuuuuulti altii.