| anonim_4396 a întrebat:

Cei care cumparati revista bravo sau popcorn ...ati observat ca mereu gasiti un poster cu Tokio Hotel... va convine? Sau ati dori postere cu alte vedete (vreau exemple ) :d

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Ce are daca gasesc mereu postere cu TH? Mie imi convine, imi place muzica lor si oricum daca nu va place TH atunci poti sa intorci posterul si gata. Ce mare scofala?

84 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Orice vedeta in afara de Tokio Hotel

| anaid a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza posterele.In general nu cumpar revista pentru postere, o cumpar cand ma plictisesc, pentru a o citiwinking

| Antrax a răspuns:

Avril Lavigne, Jesse McCartney

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer mi-ar placea postere si cu alte vedete(cred ca deja pot spune ca am o colectie de postere TH laughing)... James Morrison, Jason Mraz, Mariah Carey etc.

| MisterKat a răspuns:

Pai revista nu o cumperi pentru postere ci pentru continutul ei, adica articole, interviuri etc. Eu as dori sa fie mai multe postere cu Mariah Carey (e super simpatica tipa happy ) la fel si Beyonce happy Ziua Buna! happy Daniel.happy

| Jonsdottir a răspuns:

Deja m-am saturat de cele cu tokio hotel, de ex. nu au pus niciunul cu avril lavigne tongue
si asa, vreau sa fie postere cu:marilyn manson, avril lavigne, nightwish, rammstein, evanescence, amy lee...etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e ca sunt prea multe postere cu TH ...lumea nu este plina de fani TH nu? sau estehee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am observat asta si nu prea imi convine happyNu sunt fana a lui Tokio Hotel chatterboxAm ascultat mel lor si nu mi-au placutwinkingOricine fara ei.
Parerea meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok...multumesc pentru raspunsuri kiss

| Bishop a răspuns:

Mie n-mi convine! Cu David Deejay & Dony, Refflex, Fly Project, Play and Win, Simple Plan de ce nu pun? Nesimtiti! Ce ne pun in reviste toate aratarile (TH)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O da Simple Plan...:X

| tila a răspuns:

Sincera sa fiu nu`mi prea convine pentru ca eu cumpar mai mult revistele pentru postere si cum nu`s fana TH va dati seama. Mi-ar place postere cu Avril cu M. J dar nu cu TH pentru ca lumea nu e plina de fanii acestei trupe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tila, exista o revista dedicata (sa zic asa ) lui MJ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tila , exista o revista dedicata (sa zik aja ) lui MJ

| dyav0litza a răspuns:

Deci eu ma chinui aici sa caut reviste in care sa gasesc postere cu TH si u gasesti in fiecare revista:-W ti se pare corect?

| alexxa a răspuns:

Nu mereu apar postere q tokio hotel si chiar daca sun... ce importanta are? sunt foarte tari iar muzica lor e foarte buna:-p

| sorin a răspuns:

Fara suparare dar cred ca cei de la revista vor sa mai scape de tineretul din ziua de azi(sper ca ati inteles aluzia)

| Klara a răspuns:

Sora mea are aprox. 60 de postere cu Tokio Hotel, stranse din reviste gen Bravo, Popcorn, Coolgirl...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokio hotel mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert pattinson si kristen stewart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt o mega fana Tokio Hotel, dar imi plac cateva melodii.As vrea sa bage postere si cu Jonas Brothers.Sunt o super fana.Stiu aproape totul despre Joe Jonas. Ce dragut era Joe in Camp Rock!

| soniaaamariaa a răspuns:

M-am saturat de TH. M-am saturat de postere cu ei... sa mai puna si postere cu altii! ex: miley, avril, rihanna, jb... cei de la disney ...hai hai ca-s multe celebritati in lume nu numai TH

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar, ce aveti toti cu cei de TH? v-au facut ei ceva? din partea mea eu as vrea sa gasesc mereu, in fiecare nr al revistei postere cu Tokio Hotel pentru ca ii ador si daca nu va place puteti sa rupeti posterul si gata.mare chestie!

| criss:) a răspuns:

love strucklove strucklove struckioi c bine ca am aflatlove strucklove strucklove strucklaughingmie dawinking

| criscir1 a răspuns:

Hey. sunt Cristina, o foarte mare fana Tokio Hotel si cumpar mereu revistele Bravo si Popcorn. Imi comvine ca mereu sa fie postere cu Tokio Hotel, dar in ultimele numere chiar nu am mai gasit.
I love Bill Kaulitz :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael jackson il iubesc la nebunie este o bomboana un dulcik 1va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce putem face? du-te tu unde se fac revistele si spune-le sa nu mai puna postere cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi chiar, numai TH TH TH... altceva nu exista?