| Heyyy a întrebat:

Cine a mai participat la Gala Voluntarilor? Ajutati-ma, nu am stiut ca directorul m-a inscris la acest concurs. Cand ajung acolo trebuie sa spun un discurs, ceva? Daca ati mai participati spuneti-mi cum a decurs aceasta gala. Nu am gasit aceste informatii pe site. Promit ca dau fundita! Multumesc. Scuzati pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Nu sincer nu am participat, nu stiu ce ai putea zice dar iti dau niste sfaturi happy ai putea sa zici cea ce inseamna acest concurs pentru tine, ce experienta..., cum ai ajuns sa participi si chesti de astea BAFTĂ love struck