| xLov3 a întrebat:

Salut care stiti cum se face un site in care pun pe cineva sa isi bage contul unui joc si sa ii spun ca sa inscris intr-un concurs si sa imi vina mie prin mail contul si parola lui.Care ma ajutati

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Foloseste-ti energia sa faci ceva constructiv nu distructiv.

| Magnifico a răspuns:

Uite unul care se plictiseste rau...stii ca nu e legal ce faci?laughing
Ca sa iti raspund la intrebare asa ceva nu exista, asta creeaza doar hackerii cu alte cuvinte vrei sa iti incepi si tu viata de hacker de pe acum.laughing

| CristianAnonymous a răspuns:

Vezi ca nu este corect ce faci...si spune bine cel cu primul raspunslaughingDeci cum vrei tu ai grija ce faci:p

| xLov3 explică:

Magnifico stiu ca nu e legal dar putin imi pasa.Dar ca doar hackeri fac asa ceva nu e adevarat pentru ca a avut un prieten de al meu facut un astfel de site.